Apple iPad Pro 11" M5 Nano Cellular 2025 2000 GB Silver
Picture 1 of 9 

Picture 2 of 9 

Picture 3 of 9 

Picture 4 of 9 

Picture 5 of 9 

Picture 6 of 9 

Picture 7 of 9 

Picture 8 of 9 

Picture 9 of 9 

Apple M5 10‑Core CPU with 4 performance cores and 6 efficiency cores, 10-Core GPU and Neural Engine by Apple,16 GB RAM;Up to 10 hours of web surfing with Wi-Fi, video or music playback;Color-brilliant 11"-«Ultra-Retina-XDR»-Tandem OLED touch display (nano-texture glass) with a resolution of 2420 x 1668 px (supports Apple Pencil Pro);12 MP rear camera (f/1.8 aperture, Smart HDR4, 4K video and more) and 12 MP landscape TrueDepth ultra-wide front camera with follow mode;Communication via Wi-Fi (802.11be, MIMO), 5G, Bluetooth 6.0 and USB Type-C;Supports the Apple Pencil Pro for impressive drawings and the Apple Magic Keyboard with trackpad for comfortable typing and protection during transport
Basic specifications
| Article number | 889226 |
|---|---|
| EAN | 195950403503 |
| Alternative item number | 1978246 |
| Brand | Apple |
Dimensions
| Height | 0.53cm |
|---|---|
| Width | 17.75cm |
| Weight | 446g |
Additional specifications
| Netzteil Nennleistung | 200W |
|---|---|
| Format de barettes de mémoire vive | On-board |
| Auflösung | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Bildschirmdiagonale in Zoll | 11" |
| Port combo Mic/casque | 1 |
| USB-C Ladeanschluss | Ja |
| LAN (10/100/1000 Mbps) | 1 |
| Bildschirmoberfläche | Entspiegelt |
| Emplacement pour carte SIM | eSIM (Embedded-SIM)(MMF2) |
| Microphone intégré | Oui |
| Prozessorfamilie | Intel Core Ultra 5 (Series 2) |
| EPREL-Nummer | 2261043 |
| Connecteurs HDMI | 1 |
| Paneltyp | IPS |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| LAN | Oui |
| Eingebautes Mikrofon | Ja |
| NPU (Neural Processing Unit) | Ja |
| Frequenzband | 2.4GHz |
| Detailfarbe | Schwarz |