HMD Barça 3210 Blue
Picture 1 of 5 

Picture 2 of 5 

Picture 3 of 5 

Picture 4 of 5 

Picture 5 of 5 

The detailed description of this product will follow shortly.
Basic specifications
| Article number | 838194 |
|---|---|
| EAN | 6438409102676 |
| Alternative item number | HMB3210A |
| Brand | HMD |
Screens
| Screen size | 2.4" |
|---|
Processors
| Mobile processor | UMS9117-L |
|---|
Cameras
| Camera resolution | 2 MP |
|---|
Memory
| Memory capacity | 0.125GB |
|---|---|
| Max. memory upgrade | 0GB |
| Memory RAM | 0GB |
Connections
| Mobile standard | LTE |
|---|
SIM cards
| Dual SIM | Yes |
|---|
Batteries
| Battery capacity | 1450mAH |
|---|---|
| Wireless charging | No |
Additional specifications
| Depth in mm | 13.14 mm |
|---|---|
| Water tank volume | 0.9 l |
| Battery life | 90 min |
| Weight gram | 192 Grammes |
| Screen technology | Dynamic AMOLED |
| Product type | Nass und Trockensauger |
| Width in mm | 21.30 mm |
| Fast charge | Ja |
| Exact color | Dark Blue |
| Camera | Triple |
| Container bag volume | 3.2 l |