APPLE iPhone Air 256GB Cloud White
Picture 1 of 4 

Picture 2 of 4 

Picture 3 of 4 

Picture 4 of 4 

The detailed description of this product will follow shortly.
Basic specifications
| Article number | 839260 |
|---|---|
| EAN | 0195950622782 |
| Alternative item number | APBAIR0256B |
| Brand | Apple |
Operating systems
| Operating system | iOS |
|---|---|
| Operating system version | 26 |
Screens
| Screen size | 6.5" |
|---|
Processors
| Mobile processor | Apple A19 Pro |
|---|
Cameras
| Camera resolution | 48 MP |
|---|---|
| Front camera resolution | 18 MP |
Memory
| Memory capacity | 256GB |
|---|---|
| Memory RAM | 0GB |
Connections
| Mobile standard | 5G |
|---|
Batteries
| Battery capacity | 3149mAH |
|---|---|
| Wireless charging | Yes |
Additional specifications
| Depth in mm | 5.6 mm |
|---|---|
| Number of rear cameras | 1 |
| Weight gram | 233 Grammes |
| Screen technology | LTPO Super Retina XDR OLED |
| Product type | Wireless vacuum cleaner |
| Headphone plug | No |
| Width in mm | 74.7 mm |
| Height in mm | 163.4 mm |
| Fast charge | Ja |
| Exact color | Space Black |
| Camera | Single |