Panzerglass Ultra-Wide Fit iPad Air 10.9 (20-22) & Pro 11 (18-22)
Picture 1 of 4 

Picture 2 of 4 

Picture 3 of 4 

Picture 4 of 4 

Ultra-wide fit – Covers the entire front of your device to provide a full and clear view of the screen, while still leaving room for a case; Compatible with stylus – Use your stylus or digital pen as usual, you won't even know the screen protector is there; Scratch-resistant – Protects your device from scratches caused by the hazards of daily life; Fingerprint-resistant – Repels dirt and moisture, reducing unsightly fingerprints and traces of disinfectant gel or hand cream; 100% touch sensitivity – Feels like the original display thanks to 100% touch sensitivity; Compatibility: iPad Air (4th Gen.), iPad Air (5th Gen.), iPad Pro 11" (1st Gen./2018), iPad Pro 11" (2nd Gen./2020), iPad Pro 11" (3rd Gen./2021), iPad Pro 11" (4th Gen./2022)
Basic specifications
| Article number | 847586 |
|---|---|
| EAN | 5715685000980 |
| Alternative item number | 1717509 |
| Brand | Panzerglass |
Additional specifications
| Aktiv Lautsprecher | Nein |
|---|---|
| Kabeltyp | Verlängerungskabel |
| Lampensockel | LED fest verbaut |
| Max. Entladeleistung | 1.3kW |
| Zubehörtyp Kopfhörer | Schutzhülle |
| HDMI Anschlüsse | 2 |
| Tablet Kompatibilität | iPad Air (4. Gen.), iPad Air (5. Gen.), iPad Pro 11" (1. Gen./2018), iPad Pro 11" (2. Gen./2020), iPad Pro 11" (3. Gen./2021), iPad Pro 11" (4. Gen./2022) |
| Farbtiefe | 24-bit |
| VESA Norm | 400x300 mm |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Höhenverstellbar | Nein |
| 3.5 mm Kopfhöreranschlüsse | 1 |
| Schwarzer Vorlauf | 5cm |
| Tiefe | 67.9mm |