Panzerglass Ultra Wide Fit Galaxy Tab S8/S9
Picture 1 of 4 

Picture 2 of 4 

Picture 3 of 4 

Picture 4 of 4 

Protects your device from scratches, bumps, impacts, or drops; Antibacterial (ISO 22196 certified & JIS 22810 tested); Resistant to fingerprints, dirt, moisture, and traces of disinfectant gel or hand cream; Made from tempered glass and polyethylene terephthalate with crystal-clear view and 100% touch sensitivity; Ultra-Wide Fit screen protector for Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S9, Galaxy Tab S9 FE
Basic specifications
| Article number | 846061 |
|---|---|
| EAN | 5711724073328 |
| Alternative item number | 1632224 |
| Brand | Panzerglass |
Additional specifications
| Energieeffizienzklasse | E |
|---|---|
| Verpackungseinheit | 1Stück |
| Lebensdauer | 30000h |
| Bildschirmdiagonale in Zoll | 65" |
| Gehäuse Bauart | Handgerät |
| Farbtemperatur Kelvin | 6500 K |
| Fertigungstechnik | 3nm |
| Batterietyp | 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) |
| Smart-TV Version | Tizen |
| Höhe | 143mm |
| Breite | 320mm |
| Lichtfarbe | Warmweiss (WW) |
| Bildhöhe | 155cm |
| EPREL-Nummer | 2219988 |
| Folien Effekt | Antibakteriell, Kratzfest |
| Ausstattung | Aussentemperaturanzeige, Luftfeuchtigkeit |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Bildbreite | 155cm |
| Streaming Formate | Keine |
| Kabelanschluss Seite A | Stecker |
| Kabelanschluss Seite B | Stecker |
| Bildwiederholfrequenz | 100Hz |
| Verlustleistung (TDP) | 182W |
| Radio Tuner | Internetradio |
| Displaytyp | LED, Digital |
| 3.5 mm Klinke Eingänge | 1× |
| Typ | Tischradio |
| Material | Kunststoff |
| WLAN | Ja |
| Audio-Ausstattung | Fernbedienung, App, Sprachsteuerung |
| Lampensockel | LED fest verbaut |
| Gewicht | 12kg |
| Prozessorfamilie | Intel Core Ultra 7 (Series 2) |
| Gesamtleistung | 17W |
| Integrierte Grafik | Ja |
| Farbe | Schwarz |
| Schnittstellen | USB Typ A, 3.5 mm Klinke, Bluetooth |
| Stromverbrauch pro Jahr | 147kWh |
| VESA Norm | 200x200 mm |
| Modelljahr | 2025 |
| Stromversorgung | Netzbetrieb |
| Max. Auflösung | 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) |
| Audioformate | MP3 |
| Herstellertechnologien TV | Dolby Atmos, Samsung Smart Things, HDR10+, Samsung Q-Symphony |
| Lichtausbeute | 62.5lm/W |
| Tiefe | 217mm |