DICOTA Privacy Filter 2-Way Magnetic Apple iPad Air (M2) 11"
Picture 1 of 1 

Immediate adhesion on thin magnetic tape by simply placing it; Protects the screen from two sides (left/right); Limits the viewing angle to ±30°; Reduces blue light by 43%; Works with touchscreen monitors; Colors remain true to life
Basic specifications
| Article number | 892682 |
|---|---|
| EAN | 7640494870777 |
| Alternative item number | 2086024 |
| Brand | DICOTA |
Additional specifications
| WLAN Standard | IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) |
|---|---|
| Grafikspeicher-Typ | In Hauptprozessor integriert |
| Gewicht mit Standfuss | 8.6kg |
| Eingebaute Lautsprecher | Ja |
| Material | ABS |
| Gewicht | 8.6kg |
| Höhe | 6cm |
| Design | Flat |
| HDMI Anschlüsse | 3 |
| Speicherkapazität pro Modul | 32GB |
| HDD Umdrehungsgeschwindigkeit | 7200rpm |
| Anzahl Teile | 1641Teile |
| Detailfarbe | Titan Black |
| Tiefe | 52mm |