Microsoft Surface Pro 12" Keyboard
Picture 1 of 4 

Picture 2 of 4 

Picture 3 of 4 

Picture 4 of 4 

Soft, dirt-repellent Alcantara cover and large glass touchpad; Backlit keys for comfortable work even in the dark; No separate power supply needed, powered by the Surface device; Flat magnetic connection for a quick and stable connection; Transforms the Surface tablet into a laptop; Function keys and Copilot button for Windows shortcuts and AI functions
Basic specifications
| Article number | 878202 |
|---|---|
| EAN | 196388542284 |
| Alternative item number | 1881428 |
| Brand | Microsoft |
Dimensions
| Height | 0.68cm |
|---|---|
| Width | 27.6cm |
| Weight | 340g |
Additional specifications
| AMD Repoting | Nein |
|---|---|
| Displayeigenschaften | Farbig |
| Gewicht | 4.89kg |