Logitech Tablet Keyboard Cover Rugged Combo 4 EDU
Picture 1 of 4 

Picture 2 of 4 

Picture 3 of 4 

Picture 4 of 4 

Durable, splash-proof keyboard in CH layout (QWERTZ); Easy and fast connection via Smart Connector, power supply via iPad; Four usage modes with stand function at different angles; Comfortable, silent typing; Secure magnetic closure, storage option for digital pens; Keyboard cover for the Apple iPad 10.9" (10th generation) and iPad A16 2025
Basic specifications
| Article number | 877935 |
|---|---|
| EAN | 5099206106918 |
| Alternative item number | 1807016 |
| Brand | Logitech |
Dimensions
| Height | 2cm |
|---|---|
| Width | 19.5cm |
| Weight | 570g |
Additional specifications
| Optisches Laufwerk | Kein optisches Laufwerk |
|---|---|
| Speicherkapazität Total | 2000GB |
| Frontanschlüsse | 1x Kopfhörerausgang, 2x USB 3.0 (3.1 Gen. 1) Typ A, 1x Mikrofoneingang, 1x USB 3.0 (3.1 Gen. 1) Typ C |
| Lebensdauer | 15000h |
| Maximal verbaubarer Arbeitsspeicher | 128GB |
| Lüfterdimension | 120 mm, 140 mm |
| Sprache | Deutsch, Englisch, Holländisch |
| Breite | 63mm |
| Scannertyp | Flachbett und Duplex-ADF |
| Drucktechnik | Laser |
| Scanauflösung | 600 x 600 dpi |
| Anzahl freie Arbeitsspeichersteckplätze | 3 |
| Kopierauflösung | 600 x 600 dpi |
| RJ-45 Geschwindigkeit | 5 Gbit/s |
| WLAN Standard | IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Lampensockel | E27 |
| Material | Kunststoff |
| RJ-45 Anschlüsse | 1 |
| Zusätzliche Ausstattung | Keine |
| Prozessorfamilie | Apple M2 |
| Chassis Lüfter Stecker | 1× |
| Druckgeschwindigkeit (schwarz-weiss) | 18PPM |
| Farbe | Silber |
| RJ-45 Geschwindigkeit max. | 2.5 Gbit/s |
| NPU (Neural Processing Unit) | Ja |
| Druckgeschwindigkeit (farbig) | 18PPM |
| Verbauter Arbeitsspeicher | 16GB |
| PC Typ | Personal |
| Sichtfenster | Ja |
| VGA Anschlüsse | 0 |
| Tiefe | 345mm |