4smarts Tablet Keyboard Cover Solid Pro for iPad 10.2" CH
Picture 1 of 8 

Picture 2 of 8 

Picture 3 of 8 

Picture 4 of 8 

Picture 5 of 8 

Picture 6 of 8 

Picture 7 of 8 

Picture 8 of 8 

Protective case with keyboard for the Apple iPad (7th Gen.), iPad (8th Gen.), iPad (9th Gen.); Elegant design made of robust, dust-resistant plastic; CH keyboard layout (QWERTZ), integrated touchpad, holder for Apple Pencil; Case with integrated stand for comfortable viewing of the tablet; Wireless connection via Bluetooth 5.1; Magnetic attachment to the keyboard, white backlighting, and built-in wake-up function.
Basic specifications
| Article number | 881707 |
|---|---|
| EAN | 4252011907632 |
| Alternative item number | 1638841 |
| Brand | 4smarts |
Dimensions
| Height | 3.5cm |
|---|---|
| Width | 25cm |
| Weight | 720g |
Additional specifications
| Breite | 37.3mm |
|---|---|
| Anwendungsbereich SSD | Consumer |
| Bildschirmdiagonale in Zoll | 13" |
| SSD Bauhöhe | 10.5 mm |
| Bauform | 9V E-Block Batterien |
| Detailfarbe | Weiss |
| Chemisches System | Alkali Mangan |