4smarts Tablet Back Cover Rugged Case GRIP
Picture 1 of 5 

Picture 2 of 5 

Picture 3 of 5 

Picture 4 of 5 

Picture 5 of 5 

Full function of buttons, camera, and speakers; All-round protection for the Apple iPad Pro 11" (2nd Gen./2020), iPad Pro 11" (1st Gen./2018), iPad Air (4th Gen.), iPad Pro 11" (3rd Gen./2021), iPad Air (5th Gen.), iPad Pro 11" (4th Gen./2022), iPad Air 11" (M2/2024), iPad Air 11" (M3/2025), iPad Air 11" (M4/2026); Secure stand function, both horizontal and vertical; Protection against shocks, dust, dirt, and scratches; Secure in hand, thanks to hand strap; Slot for the Apple Pencil
Basic specifications
| Article number | 879832 |
|---|---|
| EAN | 4250774952852 |
| Alternative item number | 1116716 |
| Brand | 4smarts |
Additional specifications
| Grafikfamilie | Intel UHD Graphics |
|---|---|
| Lebensdauer | 15000h |
| SATA-III Anschlüsse | 4 |
| Bildschirmdiagonale in Zoll | 13" |
| Lampenform | Spezialform |
| Widerstandsfähigkeit | Stossgeschützt |
| USB 3.0 Header Anschlüsse | 2 |
| Cardreader vorhanden | Nein |
| Zusatzfächer | Stifteinschub |
| Schaltzyklen | 50000 |
| Breite | 550mm |
| Arbeitsspeicher Geschwindigkeit | 5600MHz |
| Prozessortyp | Intel Core i3-1315U |
| USB 2.0 Header Anschlüsse | 4 |
| Fallsicher | Ja |
| Seitenverhältnis Bildschirm | 16:9 |
| Arbeitsspeicher-Typ | DDR5 |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Anzahl Threads | 4 |
| Dedizierte Grafikkarte | Ja |
| Auflösung | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Taktfrequenz | 2400MHz |
| Geräuschentwicklung in Betrieb | 55dBA |
| Trageart | In-Ear (Ohrhörer) |
| LAN (10/100/1000 Mbps) | 1 |
| Material | Aluminium |
| Lampensockel | GU10 |
| Betriebssystem | Windows 11 Home |
| RJ-45 Anschlüsse | 1 |
| Zusätzliche Ausstattung | Keine |
| Prozessorfamilie | Intel Core i3 (13xxx) |
| Farbe | Schwarz |
| Kopfhörer Bauform | Keine Angabe |
| Speicherkapazität pro Modul | 32GB |
| Einsatzbereich | Lifestyle-Kopfhörer |
| RJ-45 Geschwindigkeit max. | 2.5 Gbit/s |
| Konnektivität | USB, WLAN |
| Untertitel | Englisch, Italienisch, Französisch, Deutsch |
| Max. monatliches Volumen | 1000Seiten |
| Verbauter Arbeitsspeicher | 4GB |
| Für Plattform | PC |
| Tiefe | 15mm |