STEFFEN Power Strip VARIABLE 6x T13 + 2x USB-C PD with Switch
Picture 1 of 6 

Picture 2 of 6 

Picture 3 of 6 

Picture 4 of 6 

Picture 5 of 6 

Picture 6 of 6 

Power strip for indoor use; Additional equipment: Socket T13; 6 sockets of type USB-C port; 3 m long cable; Switch: 1 switch; Child protection: Yes
Basic specifications
| Article number | 879593 |
|---|---|
| EAN | 7611007173128 |
| Alternative item number | 2025439 |
| Brand | STEFFEN |
Dimensions
| Height | 37cm |
|---|---|
| Width | 9cm |
| Cable length | 300cm |
Additional specifications
| Anzahl Ports | 7 |
|---|---|
| Unterstützte Netzteil-Formfaktoren | ATX |
| Bildschirmdiagonale in Zoll | 10.9" |
| M.2 Anschlüsse | 3 |