STEFFEN Power Strip VARIABLE 4 x T13, Peachick Move 270°
Picture 1 of 7 

Picture 2 of 7 

Picture 3 of 7 

Picture 4 of 7 

Picture 5 of 7 

Picture 6 of 7 

Picture 7 of 7 

Sockets with increased touch protection; Winding device prevents cable clutter when not in use; 4 sockets of type T13; With 2 adhesive magnets and 2 metal adhesive holders; Power strip made of plastic for indoor use; 3 m long cable
Basic specifications
| Article number | 877772 |
|---|---|
| EAN | 7611007161637 |
| Alternative item number | 1309822 |
| Brand | STEFFEN |
Dimensions
| Cable length | 300cm |
|---|
Additional specifications
| Breite | 130mm |
|---|---|
| Verpackung | Deutsch |
| Unterstützte Grafikkartenlänge | 320mm |
| RJ-45 Anschlüsse | 1 |
| Steckertyp Eingang | T12 |