STEFFEN Power Strip TIDE 4 x T13 3m Black
Picture 1 of 4 

Picture 2 of 4 

Picture 3 of 4 

Picture 4 of 4 

Power strip for indoor use; Additional features: Overcurrent protection; 4 sockets of type T13; 3 m long cable; Switch: 1 switch; Child protection: No
Basic specifications
| Article number | 884042 |
|---|---|
| EAN | 7611007179342 |
| Alternative item number | 1941804 |
| Brand | STEFFEN |
Dimensions
| Height | 24cm |
|---|---|
| Width | 7cm |
| Cable length | 300cm |
Additional specifications
| Anzahl Threads | 24 |
|---|---|
| Diffusor | Klar |
| Betriebsspannung | 220-240 V |
| Spannung | 3V |
| Mobildruck | Ja |
| Speichertyp | SSD |
| Breite | 250mm |
| Anzahl Prozessorkerne | 10 |
| Schalter | Nein |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nein |
| Bauform | Photobatterien |
| Detailfarbe | Silber |
| Steckdosenanzahl | 6 |