STEFFEN Power Strip STEBA VARIABLE 6x T13 3 m
Picture 1 of 1 

6 sockets of type T13; With winding device, mounting tabs and magnet; 3 m long cable; Power strip made of plastic for indoor use; Child protection
Basic specifications
| Article number | 878423 |
|---|---|
| EAN | 7611007134587 |
| Alternative item number | 636818 |
| Brand | STEFFEN |
Dimensions
| Cable length | 300cm |
|---|
Additional specifications
| WLAN Standard | IEEE 802.11ac (Wi-Fi 5), IEEE 802.11n (Wi-Fi 4), IEEE 802.11g (Wi-Fi 3), IEEE 802.11b (Wi-Fi 2), IEEE 802.11a (Wi-Fi 1), IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) |
|---|---|
| Breite | 63mm |
| Dedizierte Grafikkarte | Nein |
| Farbe | Schwarz |
| Prozessortyp | Intel Xeon Gold 6430 |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Aktive Geräuschunterdrückung | Nein |
| Gewicht | 14.38kg |