STEFFEN Power Strip STEBA VARIABLE 6 T13
Picture 1 of 1 

With child protection; 3 m long cable; Power strip made of plastic for indoor use; 6 sockets of type T13; Reset button and magnet; Additional equipment: magnet
Basic specifications
| Article number | 879856 |
|---|---|
| EAN | 7611007147334 |
| Alternative item number | 932961 |
| Brand | STEFFEN |
Dimensions
| Cable length | 300cm |
|---|
Additional specifications
| Bildschirmdiagonale in Zoll | 12.4" |
|---|---|
| 2,5"/3,5" Combo-Laufwerkschächte (intern) | 4 |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Länge | 215mm |
| Kopierauflösung | 600 x 600 dpi |