STEFFEN Power Strip STEBA VARIABLE 4x T13 3 m
Picture 1 of 1 

4 sockets of type T13; Additional equipment: mounting brackets, magnet, winding device; 3 m long cable; Power strip made of plastic for indoor use; Switch: 1 switch; Child protection: Yes
Basic specifications
| Article number | 880321 |
|---|---|
| EAN | 7611007079789 |
| Alternative item number | 601657 |
| Brand | STEFFEN |
Dimensions
| Cable length | 300cm |
|---|
Additional specifications
| Kabellänge | 1.2m |
|---|---|
| PCI-Express Steckplätze | 1x PCI-Express 4.0 x16 |
| Taktfrequenz | 16MHz |
| Kabelummantelung | GD |
| Zusätzliche Ausstattung | Keine |
| Netzteil vorhanden | Nein |
| Eigenschaften | Neigbar, Schwenkbar, Drehbar |
| Altersempfehlung ab | 2 Jahren |
| Steckerleisten Typ | IP-Steckerleiste |
| Breite | 43.5cm |
| Hot-Swap Unterstützung | Nein |
| Weitere Informationen | 3.5mm Klinke |
| Überhitzungsschutz | Ja |
| Detailfarbe | Weiss |
| Speicherschnittstelle | SATA III (6Gb/s) |
| Steckertyp Ausgang | T13 |