STEFFEN Power Strip STEBA STRONG 5x T13
Picture 1 of 2 

Picture 2 of 2 

5 sockets of type T13; Additional equipment: winding device; 8 m long cable; Power strip made of plastic for indoor use; Switch: 1 switch; Child protection: No
Basic specifications
| Article number | 877357 |
|---|---|
| EAN | 7611007134648 |
| Alternative item number | 578003 |
| Brand | STEFFEN |
Dimensions
| Cable length | 800cm |
|---|
Additional specifications
| Kabellänge | 2m |
|---|---|
| Grafikfamilie | Intel |
| SSD Bauhöhe | 3 mm |
| 2,5"/3,5" Combo-Laufwerkschächte (intern) | 2 |
| Lüfterdimension | 120 mm, 80 mm |
| WLAN | Ja |
| Material | Kunststoff |
| RJ-45 Anschlüsse | 1 |
| Einsatzgebiet | Indoor |
| Koop lokal | Nein |
| Kühlungstyp | Aktiv (mit Lüfter) |
| Unterstützte Mainboards | Mini-ITX, ATX, Micro-ATX |
| RJ-45 Geschwindigkeit max. | 2.5 Gbit/s |
| Bluetooth-Version | 5.2 |
| Detailfarbe | Schwarz, Silber |
| Steckertyp Eingang | T12 |
| Chemisches System | Alkali Mangan |
| Tiefe | 95mm |