STEFFEN Power Strip STEBA LINEA PLUS 6 T13
Picture 1 of 1 

Power strip made of plastic for indoor use; 3 m long cable; STEKO LOCK compatible; With reset button, lock function, and magnet; 6 sockets of type T13
Basic specifications
| Article number | 881383 |
|---|---|
| EAN | 7611007143626 |
| Alternative item number | 932967 |
| Brand | STEFFEN |
Dimensions
| Height | 44cm |
|---|---|
| Width | 5cm |
| Cable length | 300cm |
Additional specifications
| Leuchtmittel Technologie | LED |
|---|---|
| DisplayPort Anschlüsse | 2 |
| WLAN | Ja |
| Arbeitsspeicher-Typ | DDR5 |
| MU-MIMO | Ja |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Steckertyp Eingang | T12 |
| Tiefe | 131mm |