STEFFEN Power Strip STEBA LINEA PLUS 6 T13
Picture 1 of 1 

6 sockets of type T13; With reset button, lock function and magnet; STEKO LOCK compatible; 3 m long cable; Power strip made of plastic for indoor use
Basic specifications
| Article number | 877188 |
|---|---|
| EAN | 7611007143619 |
| Alternative item number | 932965 |
| Brand | STEFFEN |
Dimensions
| Height | 44cm |
|---|---|
| Width | 5cm |
| Cable length | 300cm |
Additional specifications
| Kinderschutz | Nein |
|---|---|
| Speicher Anwendungsbereich | NAS |
| SSD Formfaktor | M.2 2280 |
| Trageart | Over-Ear (Ohrumschliessend) |
| Spannung | 1.2V |
| Gewicht | 11g |
| Festplatten Schnittstelle | NVMe |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nein |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Zubehörtyp | Steckverbinder |
| Speicherschnittstelle | SATA III (6Gb/s) |
| Steckertyp Eingang | T12 |
| Chemisches System | Alkali Mangan |
| 3.5 mm Kopfhöreranschlüsse | 5 |