STEFFEN Power Strip POWER EASY 6xT13 with Cable Switch Black
Picture 1 of 1 

Dimensions: 230 x 55 x 40 mm; 6x T13 sockets, arranged lengthwise; Reset cable switch with 2 m long cable (ON-OFF switch with resettable overcurrent protection); 1.5 m long supply cable; Protection class: IP20; Cable type: Td H05VV-F 3G1mm2
Basic specifications
| Article number | 877823 |
|---|---|
| EAN | 7611007177072 |
| Alternative item number | 1733349 |
| Brand | STEFFEN |
Dimensions
| Height | 4cm |
|---|---|
| Width | 5.5cm |
| Cable length | 150cm |
Additional specifications
| Breite | 48mm |
|---|---|
| Anzahl Lüfterplätze | 4 |
| Kopfhörer Bauform | Keine Angabe |
| Kühlungstyp | Aktiv (mit Lüfter) |
| Trageart | In-Ear (Ohrhörer), In-Ear (Ohrhörer) |
| Eingebautes Mikrofon | Ja |
| Drehkontakttechnik | Nein |