STEFFEN Power Strip POWER EASY 6x T13
Picture 1 of 1 

6 sockets of type T13; In the color white; Child protection; 1.5 m long cable; Power strip made of plastic for indoor use
Basic specifications
| Article number | 877224 |
|---|---|
| EAN | 7611007134907 |
| Alternative item number | 636821 |
| Brand | STEFFEN |
Dimensions
| Cable length | 150cm |
|---|
Additional specifications
| Chipsatz | H810 |
|---|---|
| Unterstützte Netzteil-Formfaktoren | ATX |
| DisplayPort Anschlüsse | 1 |
| Lüfterdimension | 120 mm, 140 mm |
| Widerstandsfähigkeit | IPX4 |
| Breite | 24.4cm |
| Schalter | 1 Schalter |
| Ausstattung | Überstromschutz, Kabelbinder Befestigungslaschen |
| HDD Umdrehungsgeschwindigkeit | 5400rpm |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Steckertyp Eingang | T12 |
| Speicherkapazität total | 4000GB |
| Tiefe | 360mm |