STEFFEN Power Strip IQ 3 x T13, USB-A+C, White, 3 m Cable
Picture 1 of 5 

Picture 2 of 5 

Picture 3 of 5 

Picture 4 of 5 

Picture 5 of 5 

Rated current: 10 A, Rated voltage: 230 V; For charging all electronic devices; 3 x Type 13 sockets, 1 x USB-A and 1 x USB-C charging port PD allow for quick charging of cameras, smartphones, and tablets; Rated frequency: 50 - 60 Hz, Rated power: 2300 W; Cable type: H05 VV-F (Td), Conductor cross-section: 1 mm2; Protection class: IP20, Cable length: 3 m
Basic specifications
| Article number | 881583 |
|---|---|
| EAN | 7611007169787 |
| Alternative item number | 1619546 |
| Brand | STEFFEN |
Dimensions
| Height | 24cm |
|---|---|
| Width | 4.5cm |
| Cable length | 300cm |
Additional specifications
| Multiplayer lokal | Nein |
|---|---|
| Verpackungseinheit | 4Stück |
| Gehäuse Bauart | USFF (Ultra Small Form Factor) |
| SSD Formfaktor | M.2 2280 |
| Spannung | 1.2V |
| Batterietyp | LR03 / AAA / Micro / 4003 / 4103 / 4703 / 4903 / 8003 / 824 / LR03EE / AM4 / Size S / MN2400 / ID2400 / E92 / LR03N / 24A / K3A / R03 / 7526 / UM4 / Ministilo |
| RJ-45 Anschlüsse | 1 |
| Mikrofonanschlüsse | 1 |
| Gewicht | 13g |
| Anschlussart | Pin Header M5 Atom |
| Höhe | 26mm |
| M.2 | 2 |
| AMD Repoting | Nein |
| Einsatzbereich | Lifestyle, Gaming |
| Koop lokal | Nein |
| Festplatten Schnittstelle | NVMe |
| 12VHPWR 12 + 4-Pin (GPU) | 1 |
| Farbtiefe | 24-bit |
| XMP | Ja |
| CPU-Stromanschlüsse (8-Pin) | 1 |
| Frequenzband | 2.4GHz |
| Steckdosenanzahl | 6 |
| 3.5 mm Kopfhöreranschlüsse | 1 |