STEFFEN Multi-socket Strong 2x T25, Black
Picture 1 of 2 

Picture 2 of 2 

Color: Black; 2x Plug Type Output: T25; Branch Plug for Indoor Use; Halogen-Free and High Impact Resistance; Protection Class IP20; Rated Voltage: 400 V, Rated Current: 16 A
Basic specifications
| Article number | 880379 |
|---|---|
| EAN | 7611007154561 |
| Alternative item number | 1500102 |
| Brand | STEFFEN |
Dimensions
| Width | 6cm |
|---|---|
| Length | 12cm |
Additional specifications
| Breite | 17cm |
|---|---|
| Bluetooth-Version | 5.3 |
| VGA Anschlüsse | 1 |