STEFFEN Manta Multi-Adapter 4xT13 (1x bottom) rotatable 4
Picture 1 of 5 

Picture 2 of 5 

Picture 3 of 5 

Picture 4 of 5 

Picture 5 of 5 

; Child protection: Yes; Switch: No; Features: rotatable 320°; 4 sockets; Connections: /; Detail color: Black
Basic specifications
| Article number | 877582 |
|---|---|
| EAN | 7611007146962 |
| Alternative item number | 1259921 |
| Brand | STEFFEN |
Additional specifications
| Unité d'emballage | 2Pièce/s |
|---|---|
| Forme des écouteurs | fermé |
| Mémoire vive intégrée | 4GB |
| Equipement casque | Microphone, App |
| Nombre de coeurs de processeur | 10 |
| Puissance en mode veille | 0.25W |
| Steckdosenanzahl | 6 |
| Largeur | 200mm |
| Forme | Piles bouton |