STEFFEN Manta Multi-Adapter 2xT13 rotatable 2
Picture 1 of 4 

Picture 2 of 4 

Picture 3 of 4 

Picture 4 of 4 

2 sockets, ; Connections: /; Detail color: White;; Child protection: Yes; Switch: No; Features: rotatable 320°
Basic specifications
| Article number | 878890 |
|---|---|
| EAN | 7611007146894 |
| Alternative item number | 1259912 |
| Brand | STEFFEN |
Additional specifications
| WLAN Standard | IEEE 802.11a (Wi-Fi 1), IEEE 802.11ac (Wi-Fi 5), IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11b (Wi-Fi 2), IEEE 802.11g (Wi-Fi 3), IEEE 802.11n (Wi-Fi 4) |
|---|---|
| Impedanz Kategorie | niederohmig (32 Ohm oder tiefer) |
| Lampenform | Birnenform |
| Betriebssystem | Windows 11 Pro |
| Einsatzgebiet | Indoor |
| Max. Laufzeit | 6h |
| Schalter | Nein |
| Daten-Sicherheit | Instant Secure Erase (ISE) |
| WLAN Verschlüsselung | WEP, WPA2-PSK (WPA2-Personal), WPA-PSK (WPA-Personal) |
| Grafikspeicher Grösse | 2GB |
| Arbeitsspeicher-Typ | DDR5 |
| Akkukapazität | 2100mAh |
| Detailfarbe | Grau |
| Druckauflösung | 5760 x 1440 dpi |
| Tiefe | 405.5mm |