STEFFEN Industrial Power Strip Professional 6x T23 IP55, 5 m
Picture 1 of 6 

Picture 2 of 6 

Picture 3 of 6 

Picture 4 of 6 

Picture 5 of 6 

Picture 6 of 6 

6 sockets of type T23; Additional equipment: hinged cover, hanging hook; Suitable for outdoor use thanks to IP55 protection rating; 5 m long cable; Industrial power strip made of plastic for industrial/outdoor use
Basic specifications
| Article number | 877373 |
|---|---|
| EAN | 7611007165215 |
| Alternative item number | 1419916 |
| Brand | STEFFEN |
Dimensions
| Cable length | 500cm |
|---|
Additional specifications
| Grafikfamilie | Intel |
|---|---|
| Multiplayer lokal | Nein |
| Kinderschutz | Nein |
| SATA-III Anschlüsse | 4 |
| Batterietyp | 4R25 / 430 / 431 / 4LR25 / 4R25X / 4R25R / DC908 / Konstant 45 / Trafficbatt / Spiralfeder / PJ996 / RL966 / 509/1209 |
| Höhe | 430mm |
| Breite | 143mm |
| Trageweise | Duo / Stereo (Zwei Lautsprecher) |
| Verbindung zum Endgerät | Bluetooth |
| Prozessorsockel | LGA 1851 |
| Frequenzgang | 20 - 20'000Hz |
| RAID Level | 0, 1, 10, 5 |
| Anzahl Lüfterplätze | 3 |
| Koop lokal | Nein |
| Weitere Informationen | 3.5mm Klinke |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nein |
| Impedanz | 32Ω |
| Genre | Simulation |
| Grafikkarte Modell | Intel Arc 140T |
| Speicherkapazität total | 4000GB |
| Chemisches System | Zinkchlorid |
| Steckdosenanzahl | 4 |
| Für Plattform | Switch |
| Tiefe | 12.5mm |