STEFFEN Cable Reel Professional 30 m 3x T23, IP55, Black
Picture 1 of 2 

Picture 2 of 2 

With carrying frame and thermal protection; Cable reel made of plastic, black; 3 sockets of type T23; Protection class: IP55, Child protection: No; Cable length: 30 m, Conductor cross-section: 1.5 mm²
Basic specifications
| Article number | 883144 |
|---|---|
| EAN | 7611007168582 |
| Alternative item number | 1419902 |
| Brand | STEFFEN |
Dimensions
| Cable length | 3000cm |
|---|
Additional specifications
| Breite | 48cm |
|---|---|
| Anzahl Papierzuführungen (integriert) | 4 |
| Energieeffizienzklasse | F |
| Diffusor | Klar |
| PoE Budget | 0W |
| Gehäuse Bauart | Mid-Tower |
| Maximal verbaubarer Arbeitsspeicher | 256GB |
| Batterietyp | LR03 / AAA / Micro / 4003 / 4103 / 4703 / 4903 / 8003 / 824 / LR03EE / AM4 / Size S / MN2400 / ID2400 / E92 / LR03N / 24A / K3A / R03 / 7526 / UM4 / Ministilo |
| Multifunktionszufuhr | Ja |
| Akkukapazität | 54mAh |
| Farbwiedergabeindex CRI | 80 |
| Gewicht | 50g |