STEFFEN branch plug 3 x T13 made from coffee grounds, star-shaped – Brown
Picture 1 of 6 

Picture 2 of 6 

Picture 3 of 6 

Picture 4 of 6 

Picture 5 of 6 

Picture 6 of 6 

Star-shaped multiple adapter with 3x T13 and increased touch protection; Made from 20% coffee grounds and 80% recycled polypropylene; Sustainable and stylish design in brown
Basic specifications
| Article number | 879096 |
|---|---|
| EAN | 7611007173746 |
| Alternative item number | 1833877 |
| Brand | STEFFEN |
Dimensions
| Width | 5cm |
|---|---|
| Length | 90cm |
Additional specifications
| Netzteil Nennleistung | 180W |
|---|---|
| Verpackungseinheit | 1Stück |
| PoE Budget | 0W |
| PoE Standard | Kein PoE |
| Arbeitsspeicher Pins | 288 |
| Druckgeschwindigkeit (schwarz-weiss) | 25PPM |
| Breite | 4.5cm |
| Arbeitsspeicher Geschwindigkeit | 5600MHz |
| EPREL-Nummer | 1481568 |
| Speicherkapazität pro Modul | 16GB |
| Kopfhörer Ausstattung | Keine weitere Ausstattung |
| Impedanz | 32Ω |
| NPU (Neural Processing Unit) | Ja |
| Arbeitsspeicher-Typ | DDR5 |
| Detailfarbe | Grün |