Schönenberger Power Strip Fixline + Multiswitch 6x T13
Picture 1 of 1 

Additional equipment: Socket T13; 6 sockets of type T13; Power strip from No Information for indoor use; 2 m long cable; Switch: Yes; Child protection: No
Basic specifications
| Article number | 885735 |
|---|---|
| EAN | 7611453700626 |
| Alternative item number | 1854240 |
| Brand | Schönenberger |
Dimensions
| Cable length | 200cm |
|---|
Additional specifications
| RAID Level | 0, 1, 10, 5 |
|---|---|
| Verpackungseinheit | 1Stück |
| Maximale Tragkraft | 32kg |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Tiefe | 9.5cm |
| Höhe | 370mm |