Schönenberger power strip 9 x T13 horizontal 5 m, Black
Picture 1 of 2 

Picture 2 of 2 

Made of plastic, suitable for indoor use; Equipped with 9 x T13 horizontal; Protection class: IP20; Cable length: 5 m; Switch: 1 switch; Child protection: No
Basic specifications
| Article number | 877153 |
|---|---|
| EAN | 7611453971897 |
| Alternative item number | 1644400 |
| Brand | Schönenberger |
Dimensions
| Height | 0.42cm |
|---|---|
| Width | 0.56cm |
| Cable length | 500cm |
Additional specifications
| Arbeitsspeicher Geschwindigkeit | 5600MHz |
|---|---|
| Akkutyp | Lithium-Polymer (LiPo) |
| Multiplayer online | Nein |
| Eingebautes Mikrofon | Nein |