Schönenberger power strip 4x T13, with plug/extension
Picture 1 of 1 

4 sockets of type T13; Additional features: child protection, reset switch, overcurrent protection; Includes 3 m long extension cable; 1.5 m long cable; Power strip made of plastic for indoor use; Protection class IP20 – suitable for indoor use
Basic specifications
| Article number | 879393 |
|---|---|
| EAN | 7611453859003 |
| Alternative item number | 1395327 |
| Brand | Schönenberger |
Dimensions
| Height | 8cm |
|---|---|
| Width | 8cm |
| Cable length | 150cm |
Additional specifications
| WLAN Geschwindigkeit 2.4GHz | 800Mbit/s |
|---|---|
| Anschluss Seite A | DL4 Kompatibel mit MC4, TS4, QC4 |
| Anzahl Speichermodule | 2 |
| Netzteil vorhanden | Ja |
| Sprache | Deutsch |
| Höhe | 10.2cm |
| Kapazität SSD | 1000GB |
| Produkttyp | Rasenmäher-Kabelrolle |
| Farbwiedergabeindex CRI | 80 |
| Anzahl Prozessorensockel | 1 |
| 5,25" Laufwerkschächte (extern) | 1 |
| WLAN Standard | IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Glühbirne Äquivalent | 40W |
| Netzteil vorinstalliert | Nein |
| Einband | Broschur |
| MU-MIMO | Ja |
| Unterstützte Grafikkartenlänge | 290mm |
| Zusätzliche Ausstattung | EyeComfort |
| WAN Anschlüsse | 1 |
| Farbe | Weiss |
| Antennenanschluss | SMA, RP-SMA |
| Speicherkapazität pro Modul | 16GB |
| SFP Geschwindigkeit | Keine SFP Ports |
| VESA Norm | Keine |
| Verbauter Arbeitsspeicher | 16GB |
| Sicherheits Features | x, SPI-Firewall |
| Sichtfenster | Nein |