Schönenberger cable box 10 m, 4x T13 socket gray / black
Picture 1 of 2 

Picture 2 of 2 

Protection class: IP20, Child protection: Yes; Cable length: 10 m, Conductor cross-section: 1 mm²; Cable box made of plastic, Gray; 4 sockets of type T13; Features: Thermal protection
Basic specifications
| Article number | 884344 |
|---|---|
| EAN | 7611453892109 |
| Alternative item number | 1231941 |
| Brand | Schönenberger |
Dimensions
| Cable length | 1000cm |
|---|
Additional specifications
| Touchscreen | Nein |
|---|---|
| Total Fassungsvermögen Papierzuführungen | 250Seiten |
| Maximal verbaubarer Arbeitsspeicher | 256GB |
| PoE Standard | Kein PoE |
| WLAN | Ja |
| Netzteil Kabelstrang | Voll-modular |
| PoE In/Out | Nicht vorhanden |
| Breite | 42cm |
| Schalter | Nein |
| Antennenanschluss | Antennen Intern vor verbaut |
| Sektorgrösse | 512e |
| ISBN | 9783772476266 |
| Netzteil Formfaktor | ATX |
| Anwendungsbereich SSD | Consumer |
| Seitenverhältnis Bildschirm | 16:9 |
| Speicherschnittstelle | SAS (12Gb/s) |
| Zubehörtyp | Datenlogger |
| VGA Anschlüsse | 1 |