Online UPS power strip 5x T13 10 A
Picture 1 of 1 

2 m long cable; 5x T13 socket outlets; Switch: No; Child protection: Yes; 10 A input; Additional equipment: None
Basic specifications
| Article number | 880394 |
|---|---|
| EAN | 4026908002072 |
| Alternative item number | 397357 |
| Brand | Online USV |
Dimensions
| Height | 4.5cm |
|---|---|
| Width | 7.5cm |
| Cable length | 200cm |
Additional specifications
| Kabellänge | 2m |
|---|---|
| Verpackungseinheit | 1Stück |
| Kinderschutz | Ja |
| Steckeranordnung | Längs |
| Material | Kunststoff |
| Einsatzgebiet | USV |
| Höhe | 45mm |
| Steckerleisten Typ | Steckdosenleiste |
| Breite | 75mm |
| Farbe | Schwarz |
| Schalter | Nein |
| Ausstattung | Keine |
| Weitere Informationen | 10A Eingang |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Steckdosenanzahl | 5 |
| Steckertyp Eingang | C14 |
| Steckerleisten Serie | Online USV |
| Steckertyp Ausgang | T13 |
| Tiefe | 230mm |
| Rackmontage | Nein |