maxTex Power Strip Pyramid, White 2x T13, USB A+C 18W
Picture 1 of 10 

Picture 2 of 10 

Picture 3 of 10 

Picture 4 of 10 

Picture 5 of 10 

Picture 6 of 10 

Picture 7 of 10 

Picture 8 of 10 

Picture 9 of 10 

Picture 10 of 10 

Overcurrent protection; Magnet on the underside as well as a screwable bracket; 2x T13 socket, 1 USB-C & USB-A charging port for mobile devices; 2.5 m long textile cable with ClipClap plug; 18 W USB charger, supports Fast Charge PD3.0 QC3.0; Dimensions: 165 x 165 x 150 mm
Basic specifications
| Article number | 882652 |
|---|---|
| EAN | 7618403047190 |
| Alternative item number | 1314946 |
| Brand | maxTex |
Dimensions
| Height | 15cm |
|---|---|
| Width | 16.5cm |
| Cable length | 250cm |
Additional specifications
| Farbe | Transparent |
|---|---|
| Energieeffizienzklasse | D |
| Stromanschlüsse | 1 x 16-Pin |
| Weitere Informationen | 3.5 mm Klinke & Adapter 6.3 mm |
| 2,5" Laufwerkschächte (intern) | 2 |
| Grafikkarte Modell | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Gewicht | 30g |
| Lichtausbeute | 75lm/W |