maxTex Power Strip 5x T13, Blue
Picture 1 of 5 

Picture 2 of 5 

Picture 3 of 5 

Picture 4 of 5 

Picture 5 of 5 

Additional equipment: Overcurrent protection; 5 sockets of type T13; Power strip made of polyamide (PA) for indoor use; 2 m long cable; Optional magnetic mounting; Protection class IP20 - suitable for indoor use
Basic specifications
| Article number | 879536 |
|---|---|
| EAN | 7618403074233 |
| Alternative item number | 1554297 |
| Brand | maxTex |
Dimensions
| Height | 3.6cm |
|---|---|
| Width | 4.6cm |
| Cable length | 200cm |
Additional specifications
| Chipsatz | X870 |
|---|---|
| DisplayPort Anschlüsse | 1 |
| Gehäuse Bauart | Mid-Tower |
| Altersgruppe | Erwachsene |
| USB 3.1 Anschlüsse | 1 |
| USB-C Ladeanschluss | Nein |
| Einband | Softcover |
| Sprache | Deutsch |
| RJ-45 Anschlüsse | 1 |
| Breite | 24.38cm |
| WAN Anschlüsse | 1 |
| Farbe | Mehrfarbig |
| Kopfhörer Bauform | Geschlossen |
| Frequenzgang | 12 - 22'000Hz |
| Einsatzbereich | Lifestyle, Sport |
| Unterstützte Mainboards | Mini-ITX, E-ATX, ATX, Micro-ATX |
| SFP Geschwindigkeit | Keine SFP Ports |
| Anwendungsbereich | Business |
| Grafikspeicher Grösse | 96GB |
| Stromversorgung | USB |
| Detailfarbe | Mehrfarbig |
| Frequenzband | 2.4GHz |
| Tiefe | 24.38cm |
| VGA Anschlüsse | 0 |