Max Hauri Power Strip Power Line 5x Type 13 Gray/Black
Picture 1 of 7 

Picture 2 of 7 

Picture 3 of 7 

Picture 4 of 7 

Picture 5 of 7 

Picture 6 of 7 

Picture 7 of 7 

Power strip for indoor use; Additional features: Overcurrent protection; 5 sockets of type T13; 1.5 m long cable; Switch: Yes; Child protection: No information
Basic specifications
| Article number | 880126 |
|---|---|
| EAN | 7618403133626 |
| Alternative item number | 1970736 |
| Brand | Max Hauri |
Dimensions
| Height | 4.7cm |
|---|---|
| Width | 7.6cm |
| Cable length | 150cm |
Additional specifications
| Total Fassungsvermögen Papierzuführungen | 935Seiten |
|---|---|
| Slotblech Belegung | Single Slot |
| Spannung | 1.25V |
| USB 3.0 Header Anschlüsse | 1 |
| Anzahl Papierzuführungen (maximal) | 4 |
| Gewicht | 60g |
| Ladezeit | 3h |
| Höhe | 25mm |
| Breite | 42cm |
| RJ-45 Geschwindigkeit max. | 1 Gbit/s |
| Kühlungstyp | Aktiv (mit Lüfter) |
| Bildschirmtechnologie | LED-LCD |
| Detailfarbe | Schwarz |
| RJ-45 Geschwindigkeit | 2.5 Gbit/s, 5 Gbit/s |
| Tiefe | 187.7mm |