Max Hauri Power Strip Desktop Charger PD65W Black
Picture 1 of 6 

Picture 2 of 6 

Picture 3 of 6 

Picture 4 of 6 

Picture 5 of 6 

Picture 6 of 6 

Power up to six devices simultaneously; Suitable for smartphones, tablets, and laptops; Connections: 3 x USB-C, 1 x USB-A, 2 x Type 13; With switch and magnetic mounting; Fast charging of mobile devices with fast-charge function; Easy mounting at the desired location with supplied material
Basic specifications
| Article number | 877208 |
|---|---|
| EAN | 7618403110825 |
| Alternative item number | 1801876 |
| Brand | Max Hauri |
Dimensions
| Cable length | 200cm |
|---|
Additional specifications
| Netzteil vorinstalliert | Nein |
|---|---|
| Gehäuse Bauart | USFF (Ultra Small Form Factor) |
| Trageart | Ohrbügel |
| Daisy Chain | Ja |
| Max. Laufzeit | 28h |
| Radius Curved | 1500R |
| Höhe | 291.2mm |
| Altersfreigabe ab | 12 Jahren |
| Anzahl Prozessorkerne | 20 |
| Farbe | Weiss |
| Multiplayer online | Nein |
| Sprachausgabe | Englisch, Italienisch, Französisch, Deutsch, Spanisch |
| Audiokanäle | Stereo |
| HDMI Schnittstellen | 1x HDMI |
| Leistungsaufnahme Betrieb | 12W |
| Eingebautes Mikrofon | Nein |
| Detailfarbe | Weiss |
| Aktive Geräuschunterdrückung | Nein |
| Höhe inkl. Standfuss | 501.6mm |
| Steckerleisten Serie | Travel Station |
| Sichtfenster | Ja |