Ansmann Battery Type 1000 NiMH AAA 1000 mAh, 4 pieces
Picture 1 of 5 

Picture 2 of 5 

Picture 3 of 5 

Picture 4 of 5 

Picture 5 of 5 

Battery type: HR03 / AAA / Micro; Voltage: 1.2 V, Capacity: 1000 mAh / 1.2 Wh; Battery type: Nickel-Metal Hydride (NiMH); Packaging unit: 4 pieces
Basic specifications
| Article number | 878004 |
|---|---|
| EAN | 4013674030880 |
| Alternative item number | 1120982 |
| Brand | Ansmann |
Dimensions
| Height | 4.45cm |
|---|---|
| Weight | 14g |
Additional specifications
| Kinderschutz | Ja |
|---|---|
| Lüfterdimension | 120 mm, 140 mm |
| Mobildruck | Ja |
| Länge | 140mm |
| Arbeitsspeicher Bauform | DIMM |
| Arbeitsspeicher Geschwindigkeit | 5600MHz |
| SIM-Kartengrösse | Micro-SIM (3FF) |
| Mainboard Formfaktor | ATX |
| Schalter | Nein |
| SATA Stromanschlüsse | 6 |
| 2,5" Laufwerkschächte (intern) | 6 |
| NPU (Neural Processing Unit) | Ja |
| Detailfarbe | Schwarz |
| USB 2.0 Anschlüsse | 1 |
| Verbauter Arbeitsspeicher | 16GB |
| Tiefe | 2.1cm |