Xerox Printer C320
Picture 1 of 3 

Picture 2 of 3 

Picture 3 of 3 

Prints up to 35 pages per minute in black and white and in color; Paper capacity up to 250 sheets (paper tray: 250 sheets, additional feed: 1 sheet); Optionally expandable up to 901 sheets; 250-sheet standard feed, 1-sheet multipurpose feed; Fast connection via USB 2.0, 10/100/1000 Mbps LAN, WLAN, mobile printing; Color display for easy operation
Basic specifications
| Article number | 880758 |
|---|---|
| EAN | 095205044324 |
| Alternative item number | 1762577 |
| Brand | Xerox |
Dimensions
| Height | 31.8cm |
|---|---|
| Width | 45.5cm |
| Weight | 20600g |
Additional specifications
| RS-232 Anschlüsse | 1× |
|---|---|
| Kapazität SSD | 1000GB |
| Netzteil Nennleistung | 850W |
| 12VHPWR 12 + 4-Pin (GPU) | 1 |
| USB-C Ladeanschluss | Ja |
| Material | Aluminium |
| Arbeitsspeicher-Typ | DDR5 |
| Verbindungsmöglichkeiten | Kabelgebunden |
| Detailfarbe | Blau |
| RJ-45 Anschlüsse | 2 |
| Prozessorfamilie | Apple M4 |
| Anzahl Prozessorensockel | 1 |