Kyocera Printer ECOSYS PA6000X
Picture 1 of 2 

Picture 2 of 2 

Up to 1200 x 1200 dpi native print resolution; Automatic duplex printing; USB (host and device), LAN, SD card reader (for fonts/macros/overlays), mobile printing; Prints up to 60 A4 pages per minute in black and white; 500-sheet standard cassette and 100-sheet multipurpose tray; expandable up to 2600 sheets
Basic specifications
| Article number | 880768 |
|---|---|
| EAN | 632983079904 |
| Alternative item number | 1508936 |
| Brand | Kyocera |
Dimensions
| Height | 34.2cm |
|---|---|
| Width | 39.6cm |
| Weight | 15500g |
Additional specifications
| 80 PLUS Zertifikat | 80 PLUS Gold |
|---|---|
| Impedanz Kategorie | niederohmig (32 Ohm oder tiefer) |
| Lebensdauer | 15000h |
| Netzteil vorinstalliert | Nein |
| Gewicht | 14g |
| Prozessorfamilie | ARM Cortex |
| Höhe | 22mm |
| Anzahl Prozessorkerne | 4 |
| Kapazität SSD | 512GB |
| Farbe | Schwarz |
| Kopfhörer Ausstattung | Keine weitere Ausstattung |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nein |
| Speicherverschlüsselung | 256-Bit-AES |
| Aktive Geräuschunterdrückung | Ja |
| Farbwiedergabeindex CRI | 90 |
| Steckdosenanzahl | 6 |
| Tiefe | 98mm |