HP Printer LaserJet Enterprise M612dn
Picture 1 of 7 

Picture 2 of 7 

Picture 3 of 7 

Picture 4 of 7 

Picture 5 of 7 

Picture 6 of 7 

Picture 7 of 7 

Prints up to 71 A4 pages/min in black and white; USB 2.0 (2x Host, 1x Device), 1000 Mbps LAN, 1 slot for expansion modules; 10.9 cm color touchscreen, "JetIntelligence" toner technology; Mobile printing via ePrint, AirPrint, and Mopria; Extensive security management (HP Sure Start, Whitelisting) and web-based management; 650-sheet paper capacity (550 + 100), expandable up to 4400 sheets
Basic specifications
| Article number | 881718 |
|---|---|
| EAN | 194721346780 |
| Alternative item number | 1093079 |
| Brand | HP Inc. |
Dimensions
| Height | 45.3cm |
|---|---|
| Width | 43.1cm |
| Weight | 21600g |
Additional specifications
| Grafikfamilie | Nvidia RTX |
|---|---|
| Altersgruppe | Kleinkinder |
| Altersempfehlung ab | 2 Jahren |
| Höhe | 185.65mm |
| Breite | 442.4mm |
| Farbe | Schwarz |
| Kopfhörer Bauform | Geschlossen |
| Einsatzbereich | Studio & Broadcast Kopfhörer, Bühnen-Monitoring |
| Anwendungsbereich | Business, Home |
| Impedanz | 32Ω |
| Bluetooth-Version | 5.3 |
| Für Plattform | Switch |
| RJ-45 Geschwindigkeit | 10 Gbit/s, 2.5 Gbit/s |