HP Printer Color LaserJet Enterprise 6700dn
Picture 1 of 11 

Picture 2 of 11 

Picture 3 of 11 

Picture 4 of 11 

Picture 5 of 11 

Picture 6 of 11 

Picture 7 of 11 

Picture 8 of 11 

Picture 9 of 11 

Picture 10 of 11 

Picture 11 of 11 

Automatic double-sided printing (Duplex); Prints up to 55 pages per minute in black and white and up to 55 pages per minute in color; Paper capacity up to 650 sheets (Multipurpose tray: 100 sheets, Paper tray: 550 sheets); Optionally expandable; 1x USB 2.0 (Host), 2x USB 3.0 (1x Host, 1x Device) 1000 Mbps LAN; Mobile printing via "AirPrint" and "Mopria"; Color 10.9 cm CGD display
Basic specifications
| Article number | 882529 |
|---|---|
| EAN | 196068676438 |
| Alternative item number | 1641852 |
| Brand | HP Inc. |
Dimensions
| Height | 41.5cm |
|---|---|
| Width | 50cm |
| Weight | 31140g |
Additional specifications
| Bildwiederholfrequenz | 100Hz |
|---|---|
| Unterstützte Netzteil-Formfaktoren | ATX |
| Max. Spieler lokal | 1 |
| Max. gleichzeitige Displays | 4 |
| SSD Formfaktor | 2.5" |
| Material | Kunstleder |
| Unterstützte Grafikkartenlänge | 410mm |
| Gewicht | 10.8g |
| Curved | Nein |
| Steckerleisten Typ | Steckdosenleiste |
| Farbe | Schwarz |
| EPREL-Nummer | 1655772 |
| Speicherkapazität pro Modul | 16GB |
| Weitere Informationen | Alkali |
| Festplatten Schnittstelle | SAS |
| Arbeitsspeicher-Typ | DDR5 |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Druckgeschwindigkeit (farbig) | 5PPM |
| Festplatten Formfaktor | 3.5" |
| Steckertyp Ausgang | T13 |
| Tiefe | 233mm |