Epson multifunction printer Ecotank ET-5855
Picture 1 of 1 

Connectivity: USB, LAN, WLAN; Prints up to 25 pages per minute (Duplex printing: Yes); Inkjet (Tank) multifunction printer with flatbed and ADF scanner; Fax: Yes; Paper capacity of 550 sheets
Basic specifications
| Article number | 877841 |
|---|---|
| EAN | 8715946734668 |
| Alternative item number | 1923107 |
| Brand | Epson |
Dimensions
| Height | 35cm |
|---|---|
| Width | 42.5cm |
| Weight | 17800g |
Additional specifications
| Energieeffizienzklasse | D |
|---|---|
| Bildschirmdiagonale in Zoll | 10.9" |
| Max. Auflösung | 7680 x 4320 (8K UHD) |