Epson multifunction printer EcoTank ET-5805
Picture 1 of 2 

Picture 2 of 2 

Connectivity: USB, LAN, WLAN; Prints up to 32 pages per minute (Duplex printing: Yes); Inkjet (Tank) multifunction printer with flatbed and ADF scanner; Fax: Yes; Paper capacity of 550 sheets
Basic specifications
| Article number | 881436 |
|---|---|
| EAN | 8715946734682 |
| Alternative item number | 1896112 |
| Brand | Epson |
Dimensions
| Height | 35cm |
|---|---|
| Width | 42.5cm |
| Weight | 17500g |
Additional specifications
| Grafikfamilie | Intel |
|---|---|
| USB Anschluss 1 (Quelle) | USB-A |
| co-op en ligne | Oui |
| Lampenform | Tropfenform |
| USB-Anschlüsse | 1 x USB 3.1 (Gen. 2) Typ C, 1 x USB 3.2 Gen. 2x2 Typ C, 4 x USB 3.1 (Gen. 2) Typ A |
| Gewicht | 1000g |
| Integriertes Display | Nein |
| Anzahl Seiten | 128 |
| Höhe | 507mm |
| Speichertyp | SSD |
| Mainboard Formfaktor | Micro-ATX |
| Anzahl Ports | 6 |
| Koop lokal | Ja |
| Tablet Kompatibilität | Surface Pro 12" |
| Detailfarbe | Weiss |
| Steckertyp Ausgang | T13 |
| Tiefe | 192mm |