Samsung Monitor Odyssey OLED G9 LS49CG934SUXEN
Picture 1 of 22 

Picture 2 of 22 

Picture 3 of 22 

Picture 4 of 22 

Picture 5 of 22 

Picture 6 of 22 

Picture 7 of 22 

Picture 8 of 22 

Picture 9 of 22 

Picture 10 of 22 

Picture 11 of 22 

Picture 12 of 22 

Picture 13 of 22 

Picture 14 of 22 

Picture 15 of 22 

Picture 16 of 22 

Picture 17 of 22 

Picture 18 of 22 

Picture 19 of 22 

Picture 20 of 22 

Picture 21 of 22 

Picture 22 of 22 

"G-Sync", "FreeSync Premium Pro", "FlickerFree" and "Eye Saver Mode" technology to protect the eyes; 49" display with "Curved" design (1800R) and a resolution of 5120 x 1440 px (DQHD); 1x HDMI 2.1, 1x Micro HDMI 2.1, 1x DisplayPort 1.4; Integrated speakers (2x 5W), USB hub (2x USB 3.0 Type-C); Height-adjustable stand, tiltable, VESA mounting interface, LED ambient light; OLED panel with high color accuracy (DCI 99%, HDR 400, HDR10+), wide viewing angle, 0.03 ms GTG response time and 250 cd/ screen brightness
Basic specifications
| Article number | 876372 |
|---|---|
| EAN | 8806095053653 |
| Alternative item number | 1595678 |
| Brand | Samsung |
Dimensions
| Height | 36.5cm |
|---|---|
| Width | 119.47cm |
Additional specifications
| Touchscreen | Nein |
|---|---|
| Farbraum | sRGB |
| Ziffernblock | Ja |
| Webcam | Nein |
| Gewicht | 728g |
| Curved | Nein |
| Breite | 539.8mm |
| Tiefe inkl. Standfuss | 250mm |
| Tastaturlayout | QWERTZ (DE) |
| EPREL-Nummer | 1612635 |
| Rollenlänge | 30.6m |
| Farbe | Gelb |
| Bandfarbe | Weiss |
| Paneltyp | Nano-IPS |
| Ergonomie | Höhenverstellbar, Neigbar, Pivot-Funktion, Schwenkbar |
| Sensoren | Helligkeit, Näherung |
| Tastatur Features | Einstellbarer Neigungswinkel, Hotkeys, Ziffernblock |
| Reaktionszeit Nativ | 5ms |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Höhe inkl. Standfuss | 374mm |
| Keyboard Tasten | Chiclet (Notebook) |
| Kontrastverhältnis Nativ | 1000: 1 |