Lenovo Monitor ThinkCentre Tiny-In-One 22
Picture 1 of 19 

Picture 2 of 19 

Picture 3 of 19 

Picture 4 of 19 

Picture 5 of 19 

Picture 6 of 19 

Picture 7 of 19 

Picture 8 of 19 

Picture 9 of 19 

Picture 10 of 19 

Picture 11 of 19 

Picture 12 of 19 

Picture 13 of 19 

Picture 14 of 19 

Picture 15 of 19 

Picture 16 of 19 

Picture 17 of 19 

Picture 18 of 19 

Picture 19 of 19 

Video connections: HDMI, DisplayPort; 21.5" display with a resolution of 1920 x 1080 (Full HD); Ergonomics: Tilt, Swivel, Height Adjustable, Pivot Function; Speaker: Yes; USB Hub: Yes; Webcam: Yes
Basic specifications
| Article number | 876115 |
|---|---|
| EAN | 0196804375519 |
| Alternative item number | 1886544 |
| Brand | Lenovo |
Dimensions
| Height | 33.91cm |
|---|---|
| Width | 48.93cm |
Additional specifications
| Kabellänge | 1.8m |
|---|---|
| Bildwiederholfrequenz | 100Hz |
| Farbraum | sRGB, NTSC |
| Gaming-Funktionen | Nicht vorhanden |
| Leistungsaufnahme Standby | 0.5W |
| Batterietyp | Kein Akku |
| Blickwinkel vertikal max. | 178° |
| Bildschirmoberfläche | Entspiegelt |
| KVM-Switch | Ja |
| Gewicht | 90g |
| Curved | Nein |
| Radius Curved | 1800R |
| Höhe | 316.5mm |
| Breite | 84.3mm |
| Farbe | Weiss |
| Schnittstellen | Kensington-Schloss |
| HDMI Schnittstellen | 1x HDMI |
| Leistungsaufnahme Betrieb | 19W |
| Ergonomie | Neigbar, Schwenkbar, Höhenverstellbar, Pivot-Funktion |
| USB 3.0 Anschlüsse | 4 |
| Blickwinkel horizontal max. | 178° |
| VESA Norm | 100x100 mm |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Hintergrundbeleuchtung | WLED |