LC-Power Monitor LC-M27UO
Picture 1 of 3 

Picture 2 of 3 

Picture 3 of 3 

Video connections: HDMI, DisplayPort, USB Type-C; 26.5" display with a resolution of 3840 x 2160 (Ultra HD 4K); Ergonomics: Tilt, Swivel, Height Adjustable, Pivot Function; Speaker: Yes; USB Hub: Yes; Webcam: No
Basic specifications
| Article number | 876314 |
|---|---|
| EAN | 4262443281071 |
| Alternative item number | 1891640 |
| Brand | LC-Power |
Additional specifications
| Touchscreen | Nein |
|---|---|
| Lautsprecher vorhanden | Ja |
| Energieeffizienzklasse | G |
| Bildwiederholfrequenz | 240Hz |
| Farbraum | Anderer |
| Gaming-Funktionen | Adaptive Sync |
| Auflösung | 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) |
| Bildschirmdiagonale in Zoll | 26.5" |
| USB-Hub | Ja |
| Webcam | Nein |
| Bildschirmoberfläche | Entspiegelt |
| Curved | Nein |
| VESA-Bohrung vorhanden | Ja |
| EPREL-Nummer | 2327832 |
| Farbe | Grau |
| Video-Anschlüsse | HDMI, DisplayPort, USB Typ-C |
| Ergonomie | Neigbar, Schwenkbar, Höhenverstellbar, Pivot-Funktion |
| Paneltyp | OLED |
| Anwendungsbereich | Gaming |
| Seitenverhältnis Bildschirm | 16:9 |
| Detailfarbe | Schwarz, Anthrazit |