iiyama Monitor ProLite TF1215MC-B1
Picture 1 of 7 

Picture 2 of 7 

Picture 3 of 7 

Picture 4 of 7 

Picture 5 of 7 

Picture 6 of 7 

Picture 7 of 7 

IPS panel: Wide viewing angle, 1000:1 native contrast, 540 cd/m² brightness (450 cd/m² with touch panel); Projective capacitive 10-point multitouch technology – operable with fingers, gloves (latex), and styluses; Water and dust protection according to IP65 (front side), VESA mounting interface; Connections: 1x HDMI, 1x Display Port, 1x VGA, 1x audio output; 12" display with a resolution of 1024 x 768 pixels (XGA)
Basic specifications
| Article number | 877023 |
|---|---|
| EAN | 4948570118007 |
| Alternative item number | 1420997 |
| Brand | iiyama |
Dimensions
| Height | 24.8cm |
|---|---|
| Width | 30.85cm |
| Weight | 2100g |
Additional specifications
| Farbe | Schwarz |
|---|---|
| Lautsprecher vorhanden | Nein |
| Bedienungsseite | Universal |
| Energieeffizienzklasse | E |
| Paneltyp | VA |
| Auflösung | 5120 x 2160 |
| Webcam | Nein |
| Videoanschluss Seite B | BNC |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Höhe | 18mm |