HP Monitor 727pk
Picture 1 of 5 

Picture 2 of 5 

Picture 3 of 5 

Picture 4 of 5 

Picture 5 of 5 

Connections: 1x HDMI, 2x DisplayPort (1x Out), 1x Thunderbolt 4, Picture-in-Picture/Picture-by-Picture mode, RJ-45; Daisy-Chain function, KVM switch; Ergonomics: Height adjustment, swivel, tilt, VESA, HP Eye Ease; Anti-glare 27" display with a resolution of 3840 x 2160 pixels (16:9); IPS panel (IPS-Black) with 100% sRGB, 98% DCI-P3 color space, 5 ms response time, 60 Hz refresh rate and 400 cd/m²; USB hub: 6 downstream (6 x USB 3.1 (1 x Type-C)) and 2 upstream (1 x Thunderbolt 4 (up to 100 W power, DisplayPort 1.4), 1x USB 3.1 Type-C)
Basic specifications
| Article number | 874558 |
|---|---|
| EAN | 197497766530 |
| Alternative item number | 1697137 |
| Brand | HP Inc. |
Dimensions
| Height | 35.4cm |
|---|---|
| Width | 61.341cm |
| Weight | 6400g |
Additional specifications
| Tiefe inkl. Standfuss | 250mm |
|---|---|
| Energieeffizienzklasse | E |
| Gaming-Funktionen | FreeSync |
| Video-Anschlüsse | HDMI, DVI, DisplayPort, VGA |
| Blickwinkel horizontal max. | 178° |
| Seitenverhältnis Bildschirm | 21:9 |
| Webcam | Ja |
| Tastatur Typ | Standard |
| USB Type-C Anschlüsse | 1 |