Hanwha Vision surveillance monitor SMT-1031PV 10" 2MP AI Cam
Picture 1 of 6 

Picture 2 of 6 

Picture 3 of 6 

Picture 4 of 6 

Picture 5 of 6 

Picture 6 of 6 

Video connections: HDMI; 10.1" display with a resolution of 1024 x 600; Ergonomics: Fixed; Speaker: Yes; USB hub: No; Webcam: Yes; Power supplies: POE and 24 V DC (power adapter sold separately), Storage: 1x Micro-SD slot; Response time: 20 ms (typical), Panel lifespan 50,000 hours
Basic specifications
| Article number | 876187 |
|---|---|
| EAN | 8801089220189 |
| Alternative item number | 1822987 |
| Brand | Hanwha Vision |
Dimensions
| Height | 17.82cm |
|---|---|
| Width | 24.55cm |
| Weight | 900g |
Additional specifications
| Energieeffizienzklasse | Keine |
|---|---|
| Video-Anschlüsse | HDMI |
| Anwendungsbereich | Videoüberwachung |
| Auflösung | 1024 x 600 |
| Bildschirmdiagonale in Zoll | 10.1" |
| Seitenverhältnis Bildschirm | 16:9 |
| Bildschirmoberfläche | Entspiegelt |
| Bildwiederholfrequenz | 60Hz |
| Curved | Nein |
| EPREL-Nummer | 0 |
| Ergonomie | Fix |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Farbraum | sRGB |
| Gaming-Funktionen | Nicht vorhanden |
| Farbe | Schwarz |
| Lautsprecher vorhanden | Ja |
| Paneltyp | IPS |
| Touchscreen | Nein |
| USB-Hub | Nein |
| VESA-Bohrung vorhanden | Ja |
| Webcam | Ja |
| Breite | 245.5mm |
| Tiefe | 35.5mm |
| Gewicht | 0.9kg |
| Hintergrundbeleuchtung | LED |
| Höhe | 178.2mm |
| VESA Norm | 75x75 mm |
| Bildschirmhelligkeit | 500cd/m² |
| Blickwinkel horizontal max. | 140° |
| Blickwinkel vertikal max. | 120° |
| Kontrastverhältnis Nativ | 500: 1 |
| Reaktionszeit Nativ | 20ms |